HiKoki DV20VDWUZ ütvefúró (kofferben)
860 W, 0-1100-3000 ford/perc, AHB, szénkefe-rotációs rendszer
Egységár (darab):
Cikkszám:
DV20VDWUZ
Márka:
HiKoki
Kosárba tesz
A termék az alábbi kategóriákban található:
HiKoki ütvefúrók
Leírás
  • Alumínium ház (AHB).
  • Bivalyerős motor.
  • Extrém túlterhelhetőség (akár 150%).
  • Csúszókuplung.
  • Bal-jobb forgásirány gyorskapcsoló.
  • Felhasználóbarát üzemmód kapcsoló.
  • Kétfokozatú szinkronhajtómű.
  • Fokozatmentes fordulat- és ütésszám-szabályozás.
  • Duplán megformált puha betétes markolat.
Géppel szállított tartozékok:
  • mélységállító
  • oldalfogantyú
  • szerszámkoffer
Műszaki adatok:
Névleges teljesítményfelvétel: 860 W
Üresjárati fordulatszám: 1. fokozat: 0 - 1100 ford./perc
Üresjárati fordulatszám: 2. fokozat: 0 - 3000 ford./perc
Ütésszám 1. fokozat: 8100 ütés/perc
Ütésszám 2. fokozat: 22000 ütés/perc
Furat acélban: 13 mm
Furat betonban: 20 mm
Furat fában: 40 mm
Vibráció kibocsátási érték beton fúrása esetén: ID=16,6 m/s2, K=1,5 m/s2
Vibráció kibocsátási érték fém fúrása esetén: D=2,9 m/s2, K=1,5 m/s2
Tokmányméret: 1,5 - 13 mm
Teljes hossz: 363 mm