Bosch EXPERT EXBA18V-55 Li-ion akkumulátor, 18 V, 5.5 Ah
COOLPACK 2.0 és tabless technológia.
A termék az alábbi kategóriákban található:
Bosch akkumulátorok és töltők
Leírás
  • Nagy teljesítmény: 2000 W-os maximális teljesítmény a nagy igénybevételű alkalmazásokhoz.
  • Nagy teljesítményű cellatechnológia: nagy teljesítmény és kiemelkedő energiasűrűség.
  • Egyetlen akkumulátor mindenhez: kompatibilis a Bosch Professional 18V rendszerrel és az AMPShare többmárkás akkumulátor-rendszerével is.
Műszaki adatok:
Akkufeszültség: 18 V
Súly: 1,02 kg
Akkukapacitás: 5.5 Ah
Akkumulátor méretei (szélesség x hosszúság x magasság): 80 x 121 x 73 mm
Az EXBA18V-55 nagy teljesítményű Expert akkumulátor akár 2000 W maximális teljesítményt biztosít a nagyobb igénybevételt jelentő alkalmazásokhoz, hosszabb üzemidővel párosítva (belső laboratóriumi tesztadatok alapján; pillanatnyi maximális teljesítmény, teljesen feltöltött, új akkumulátorral). Nagy teljesítményű celláit kivételes erőre tervezték, kiváló teljesítményt és kiemelkedő energiasűrűséget kínálva. Az új, megerősített, robusztus háznak és a COOLPACK 2.0 technológia kiváló hőkezelésének köszönhetően az EXBA18V-55 hosszú élettartamú, ezért ideális a tartósságra és teljesítményre építő szakemberek számára.
Az EXBA18V-55 az EXAL18V2-320 és EXAL18V-160 készülékkel együtt használva -10 °C és +55 °C közötti töltési hőmérséklet-tartományt biztosít. 5 LED-es töltöttségállapot-kijelzővel rendelkezik, amely kijelzi a maradék kapacitást és a hibakockázat észlelését. Kompatibilis a Bosch Professional 18V rendszerrel és az AMPShare többmárkás akkumulátor rendszerével is.